Ремонт копіювальної техніки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 26 Рейтинг: 4.77 из 5)
Loading...Loading...

remont kopira1Чому такий важливий ремонт ксероксів?

Значення копіювальної техніки для підприємства важко переоцінити. Копіювальний апарат – зручний, практичний, а, найголовніше – потрібний практично завжди. Причому потрібний як вдома, так і в офісі. Але, на превеликий жаль, нічого вічного немає. Іноді ксерокс або копир ламаються.

Розглянемо основні причини поломки копіювальної техніки :

  • Звичайні перепади напруги в мережі. На жаль, чутливість до таких перепадів у сучасних мікросхем досить велика. З цієї причини багато виробників копиров дуже рекомендують застосовувати мережеві фільтри або стабілізатори напруги. Такий запобіжний засіб – зовсім не зайва і, принаймні, з цього боку Ви себе забезпечите. Звичайно, якщо поломка сталася і потрібна заміна якої-небудь деталі, – краще звернутися до фахівців. Спроби полагодити ксерокс або копир самостійно закінчуються, як правило, одним і тим же : остаточним виходом техніки з ладу.
  • «Зажовування” паперу копиром відбувається, як правило, через те, що характеристики паперу не відповідають параметрам, вказаним в інструкції. Висновок: на папері економити не слід. Устаткування може вийти з ладу, а ремонт обійдеться куди дорожче, ніж пачка паперу. Ще одне поширена помилка – розпечатування на зворотному боці вже використаного паперу. Це само по собі небезпечно для техніки. Ще гірше, якщо листи сполучені скріпками, а ви цього не помітили.
  • Копіювальна техніка – втім, як і всяка інша офісна техніка, потребує регулярного технічного обслуговування (зокрема, в профілактиці). При попаданні пилу в друкуючий механізм, якість друку значно знижується. Вихід один – не лінуватися регулярно звертатися в сервісний центр для профілактики (не зайве ознайомитися з прайс-листом на послуги і переконатися, що ремонт дорожчий за профілактику).
  • Попадання в копіювальний апарат сторонніх предметів, пилу і комах. Своєчасні профілактичні роботи в цьому випадку дозволять уникнути поломок.
  • Надмірно інтенсивна експлуатація ксерокса. Треба пам’ятати, що невеликі моделі, куплені для домашнього користування, не призначені для великих об’ємів робіт. Якщо “навантажувати” такі ксерокси великими об’ємами, то вузол закріплення, який використовується для вплавлення тонера в папір, може перегрітися, а то і зовсім згоріти. Ремонт в цьому випадку дешевим не буде.

Якщо виникла поломка копира або ксерокса, – необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Ніяких спроб самостійного ремонту! Компанія ТОВ “Регул Техно” має досить багатий досвід в профілактиці, ремонті і діагностиці копіювальної апаратури відомих брендів Canon, HP, Xerox, Ricoh і Samsung. Незалежно, знаходиться техніка на гарантії або ні, – у будь-якому випадку вона потребує профілактики і сервісного обслуговування. Профілактика повинна вироблятися кваліфікованим сервісним інженером.

Кваліфікація наших співробітників дозволяє проводити технічне обслуговування копіювальної техніки будь-якої складності : від діагностики до профілактики і складних ремонтів. Ми не завищуємо вартість ремонту копіювального апарату. Ціна послуг прямо пропорційна трудовитратам і вартості витрачених матеріалів.

На нашому підприємстві є великий запас оригінальних запчастин і витратних матеріалів. В більшості випадків ми робимо ремонт прямо в офісі або вдома у замовника. У тому випадку, якщо виникає необхідність стаціонарного ремонту, доставку копіювальної техніки в сервісний центр ми робимо самостійно. Ціни на ремонт копіювальної техніки значно нижчі, ніж в середньому по Києву.

Polskie