адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Ремонт копіювальної техніки

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

Чому такий важливий ремонт ксероксів?

Значення копіювальної техніки для підприємства важко переоцінити. Копіювальний апарат – зручний, практичний, а, найголовніше – потрібний практично завжди. Причому потрібний як вдома, так і в офісі. Але, на превеликий жаль, нічого вічного немає. Іноді ксерокс або копир ламаються.

Розглянемо основні причини поломки копіювальної техніки :

ЗАМОВИТИ РЕМОНТ КОПІРА

Якщо виникла поломка копира або ксерокса, – необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Ніяких спроб самостійного ремонту! Компанія ТОВ “Регул Техно” має досить багатий досвід в профілактиці, ремонті і діагностиці копіювальної апаратури відомих брендів Canon, HP, Xerox, Ricoh і Samsung. Незалежно, знаходиться техніка на гарантії або ні, – у будь-якому випадку вона потребує профілактики і сервісного обслуговування. Профілактика повинна вироблятися кваліфікованим сервісним інженером.

Кваліфікація наших співробітників дозволяє проводити технічне обслуговування копіювальної техніки будь-якої складності : від діагностики до профілактики і складних ремонтів. Ми не завищуємо вартість ремонту копіювального апарату. Ціна послуг прямо пропорційна трудовитратам і вартості витрачених матеріалів.

На нашому підприємстві є великий запас оригінальних запчастин і витратних матеріалів. В більшості випадків ми робимо ремонт прямо в офісі або вдома у замовника. У тому випадку, якщо виникає необхідність стаціонарного ремонту, доставку копіювальної техніки в сервісний центр ми робимо самостійно. Ціни на ремонт копіювальної техніки значно нижчі, ніж в середньому по Києву.

Коментарі

Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

Зв'язатися з нами

м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

Пн - Пт 9:00 - 18:30

(044) 371-14-23, (067) 505-23-31

regultehno@gmail.com

* Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!

Call Now