адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Головна

ЗАПРАВКА КАРТРИДЖІВ

 Заправка картриджа в Києві від 100 гривень!

• Виклик - безкоштовний!

Детальніше
Головна

РЕМОНТ КОМП. ТЕХНІКИ

• Ремонт комп'ютерів в Києві від 90 гривень.

 Перевстановлення Windows від 180 гривень.

Детальніше
Головна

Ремонт
принтерів

Наш сервісний центр в Києві проводить ремонт принтерів різних типів та виробників.

Детальніше

Замовити послугу

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «РЕГУЛ-ТЕХНО»
НАШІ ПОСЛУГИ
 • Заправка та відновлення картриджів
 • Ремонт багатофункціональних пристроїв (БФП), принтерів, факсів, ксероксів
 • Ремонт моніторів, комп'ютерів, устанавка Віндовс, пакета додатків Microsoft офіс, кращих і новітніх антивірусних програм
 • Продаж витратних матеріалів
Професіоналізм
Якість
Швидкість

Замовити послугу

НАШІ ПЕРЕВАГИ
map-2
Виїзд до клієнта

Наші фахівці завжди можуть приїхати до Вас на місце. Їх цілі - продіагностувати Ваш пристрій, оповістити Вас про поломки, спрогнозувати тривалість та вартість ремонту.

like
Гарантія

Наш сервісний центр пропонує гарантію на виконану роботу. Якщо була проведена робота з картриджем - вам буде надана гарантія на число копій, які без проблем надрукує Ваш картридж. Наші інженери мають досвід ремонту оргтехніки більше 10 років, а використання оригінальних запасних частин продовжить життя навіть самої «втомленої» техніці.

clock-1
Час прибуття

Вільно розпоряджайтесь своїм часом. При замовленні майстра для будь-яких робіт, домовтеся з менеджером про зручний для Вас час приїзду нашого співробітника.

smartphone-9
Швидкість реагування

Скористайтеся нашою новою послугою «Швидкий заєць» і протягом 2х-3х годин від часу подачі заявки Ваш картридж буде заправлений. (Вартість послуги уточніть у нашого менеджера з прийому замовлень.)

success
Якісні витратні матеріали

Використання найбільш довговічних фото-барабанів і якісних тонерів - запорука довгострокової та якісної роботи Вашого друкувального пристрою.

settings
Оригінальні запчастини

Наша компанія працює безпосередньо з усіма представниками фірм і брендів що випускають оргтехніку - завдяки чому комплектуючі у нас тільки оригінальні і надійні, а їх вартість мінімальна на українському ринку.

route
Доставка техніки в офіс

Якщо у Вас немає часу і можливості доставити Ваше обладнання - кур'єрська служба нашої компанії зробить все за Вас.

hourglass-2
Швидкість ремонту

На складі нашого сервісного центру знаходиться велика кількість необхідних комплектуючих. Тому наші фахівці зроблять ремонт Вашої техніки в найкоротші терміни і повернуть її у Ваш офіс.

like-2
Ввічливі менеджери і фахівці

Якщо Ви нічого не розумієте в оргтехніці, картриджах і комп'ютерах - телефонуйте нам - наші ввічливі менеджери розкажуть як дістати картридж, який принтер підібрати, як відремонтувати Ваш пристрій і багато іншого.

Увага! У нас БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ДО КЛІЄНТА на роботи, пов'язані з картриджами! Гроші беруться тільки за виконану роботу!

Замовити послугу

Сервисный центр «Регул-Техно». Профессионализм Качество Скорость.

Рады видеть Вас на нашем сайте сервисного центра «РЕГУЛ ТЕХНО». Мы занимаемся:

 • заправкой и восстановлением картриджей;
 • ремонтом многофункциональных устройств (МФУ), принтеров, факсов, ксероксов;
 • выполняем ремонт мониторов, компьютеров, устанавливаем Виндовс, пакет приложений Микрософт офис, лучшие и новейшие антивирусные программы;
 • прошиваем навигаторы GPS;
 • осуществляем продажу расходных материалов.

Наш режим работы: понедельник — пятница с 9-00 до 18-30.

Мы находимся в Киеве на левом берегу, рядом с остановкой метрополитена «Левобережная». В нашем городе существует множество сервисных центров представляющих такие же услуги. Давайте разберемся, почему Вам лучше всего обратиться именно в наш сервис? Рассмотрим плюсы работы с нами относительно услуг которые мы предоставляем.

ViezdВыезд к клиенту:

Только наши специалисты приедут к Вам на место, их цель – продиагностировать Ваше печатающее устройство, рассказать Вам о поломках в нем, спрогнозировать длительность и стоимость ремонта.

Внимание! У нас БЕСПЛАТНЫЙ ВЫЕЗД К КЛИЕНТУ на работы связанные с картриджами! Деньги берутся только за проделанную работу!

Гарантия:

Наш сервисный центр предлагает гарантию на проделанную работу. Если была произведена работа с картриджем – вам будет предоставлена гарантия на число копий, которые без проблем напечатает Ваш картридж. Мы ремонтировали Ваш принтер - Вам незачем беспокоиться о гарантии – наши инженеры имеют опыт ремонта оргтехники более 10 лет, плюс использование оригинальных запасных частей продлит жизнь даже самой «уставшей» технике.

BistriyВремя прибытия:

Распоряжайтесь свободно своим временем. При заказе мастера, для каких либо работ договоритесь с менеджером о времени удобном для Вас для приезда мастера.

Скорость реагирования:

Воспользуйтесь нашей новой услугой «Быстрый заяц» и в течении 2х-3х часов от времени подачи заявки Ваш картридж будет заправлен. (Стоимость услуги уточните у нашего менеджера по приему заказов.)

RashodnikiКачественные расходные материалы:

Использование самых долговечных фото-барабанов и качественных тонеров – вот залог долгосрочной и качественной работы вашего печатающего устройства.

Оригинальные запчасти:

наша компания работает на прямую со всеми представителями фирм и брендов выпускающими оргтехнику – благодаря чему комплектующие у нас только оригинальные и надежные, а их стоимость минимальна на украинском рынке.

DostavkaДоставка техники в офис:

если у Вас нету времени и возможности на доставку вашего оборудования – курьерская служба нашей компании сделает все за Вас.

Скорость ремонта:

в связи с тем, что на складе нашего сервисного центра находиться максимальное количество необходимых комплектующих наши специалисты произведут ремонт вашей техники в кратчайшие сроки и вернут Вам ее в Ваш офис.

Вежливые менеджерыВежливые менеджеры и специалисты:

если Вы ничего абсолютно не понимаете в оргтехнике, картриджах и компьютерах - звоните нам - наши вежливые менеджеры Вам про все расскажут, как достать картридж, какой принтер лучше подобрать, как лучше в том или ином случае отремонтировать ваше устройство и так далее.

Звоните нам по номеру (044) 371-14-23, 067-505-23-31 !
Мы всегда рады слышать наших клиентов!

Polskie

Зв'язатися з нами

  м.Київ, вул.Туманяна *, *-й під’їзд, **-й поверх, офіс №***

  Пн - Пт 9:00 - 18:30

  (044) 371-14-**, (067) 505-23-**

  regultehno@gmail.com

  * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!