Ремонт оргтехніки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 30 Рейтинг: 4.67 из 5)
Loading...Loading...

На сьогоднішній наш сервісний центр в Києві виробляє ремонт оргтехніки різних типів і виробників. Ми можемо здійснити для вас:

 • ремонт факсу;
 • ремонт БФП(багатофункціонального апарату);
 • ремонт копіювальної техніки;
 • ремонт принтера;
 • ремонт ноутбука;
 • ремонт комп’ютера.

remont MFU1У сучасному світі оргтехніка міцно займає одне з найважливіших місць в житті офісного працівника. Та і не тільки. Мабуть, важко знайти такий рід діяльності, де б комп’ютер і оргтехніка не використовувалися взагалі. Комп’ютер – це активний помічник не лише в роботі, але і в учбовому процесі. Тому кожен з нас знає, як важко, якщо раптом комп’ютер або офісна техніка виходить з ладу.
Працівники компанії Регул Техно можуть вам допомогти з ремонтом оргтехніки.
Нині на комп’ютер покладено стільки різноманітних функцій і завдань, що з поломкою комп’ютера життя в офісі просто буває паралізована. Та і не тільки в офісі. Промислове підприємство може зазнавати збитки, студенти не можуть роздрукувати курсові роботи або скористатися Інтернетом. Ситуація, звичайно ж, дуже знайома. Ніхто не стане сумніватися, що запорукою нормальної роботи будь-якої установи є хороша і безперебійна робота оргтехніки.
Інтернет просто пістрявить статтями про те, як самостійно відремонтувати оргтехніку. Пам’ятаєте вираження, що самолікування завдає шкоди здоров’ю? Так само і спроби самостійно відновити роботу оргтехніки, як правило, нічим хорошим не закінчуються.
Обслуговуванням і ремонтом оргтехніки повинен займатися фахівець.
У компанії Регул Техно працюють фахівці високої кваліфікації. Вони мають значний досвід роботи по ремонту і обслуговуванню оргтехніки. Саме тому вони можуть запропонувати Вам широкий вибір послуг і гарантії, що ремонт буде зроблений швидко і якісно. Без жодного сумніву, ви залишитеся задоволені результатами ремонтів. Точно так, як і своєчасно почате лікування рятує людське життя, вчасне звертання до фахівців підвищує шанс оргтехніки на виживання і наступну тривалу роботу.

Є декілька ситуацій, коли вам можуть знадобитися послуги компанії Регул Техно.

 • Фізичний знос деталей офісної техніки. На жаль, офісна техніка, як і всяка інша, схильна до зносу. Усі комплектуючі мають свій певний ресурс, і, якщо цей ресурс вичерпаний, – деталі підлягають заміні.
 • Неполадки на програмному рівні (це стосується саме комп’ютерів).

Ось основні види послуг з ремонту оргтехніки, які може запропонувати ТОВ Регул Техно.

 • Діагностика оргтехніки. Це встановлення характеру неполадок, на підставі чого можна зробити висновок: коштує або не варто робити ремонт оргтехніки. Кваліфіковано проведена діагностика – це економія ваших грошових коштів, оскільки, на жаль, нерідкі ситуації, коли оргтехніка не підлягає ремонту. До складу діагностики включено тестування апаратури, визначення різновиду поломки. Після закінчення процесу діагностики, наш фахівець погоджує з власником оргтехніки питання про подальший ремонт і його ціну.
 • Профілактичні роботи. Оргтехніка – це, як правило, досить складні і “вередливі” в експлуатації пристрої. Запорука їх нормальної роботи – це своєчасне технічне обслуговування (профілактика). Профілактика – це перевірка справності, чищення і мастило усіх вузлів, періодичне обслуговування оргтехніки. Нехтувати профілактикою не слідує, оскільки своєчасний профілактичний огляд дозволить попередити можливі поломки устаткування. А профілактика, як відомо, коштує значно менше, ніж ремонт.
 • Власне, ремонтні роботи. Вид і вартість ремонтних робіт залежать від різновиду несправностей і від об’єму виконаної роботи. Відповідно до основних видів несправностей, складений прайс на ремонт оргтехніки.

Вартість послуг компанії ТОВ Регул Техно значно нижча, ніж в середньому ремонт оргтехніки в Києві
Звертайтеся в сервісний центр Регул Техно. Це шанс продовжити життя вашої оргтехніки на довгий час.

brother canon hp epson lexmark

samsung sharp xerox panasonic

Polskie