адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Ремонт оргтехніки і принтерів

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  На сьогоднішній наш сервісний центр в Києві виробляє ремонт оргтехніки різних типів і виробників. Ми можемо здійснити для вас:

  У сучасному світі оргтехніка міцно займає одне з найважливіших місць в житті офісного працівника. Та і не тільки. Мабуть, важко знайти такий рід діяльності, де б комп’ютер і оргтехніка не використовувалися взагалі. Комп’ютер – це активний помічник не лише в роботі, але і в учбовому процесі. Тому кожен з нас знає, як важко, якщо раптом комп’ютер або офісна техніка виходить з ладу.
  Працівники компанії Регул Техно можуть вам допомогти з ремонтом оргтехніки.
  Нині на комп’ютер покладено стільки різноманітних функцій і завдань, що з поломкою комп’ютера життя в офісі просто буває паралізована. Та і не тільки в офісі. Промислове підприємство може зазнавати збитки, студенти не можуть роздрукувати курсові роботи або скористатися Інтернетом. Ситуація, звичайно ж, дуже знайома. Ніхто не стане сумніватися, що запорукою нормальної роботи будь-якої установи є хороша і безперебійна робота оргтехніки.
  Інтернет просто пістрявить статтями про те, як самостійно відремонтувати оргтехніку. Пам’ятаєте вираження, що самолікування завдає шкоди здоров’ю? Так само і спроби самостійно відновити роботу оргтехніки, як правило, нічим хорошим не закінчуються.
  Обслуговуванням і ремонтом оргтехніки повинен займатися фахівець.
  У компанії Регул Техно працюють фахівці високої кваліфікації. Вони мають значний досвід роботи по ремонту і обслуговуванню оргтехніки. Саме тому вони можуть запропонувати Вам широкий вибір послуг і гарантії, що ремонт буде зроблений швидко і якісно. Без жодного сумніву, ви залишитеся задоволені результатами ремонтів. Точно так, як і своєчасно почате лікування рятує людське життя, вчасне звертання до фахівців підвищує шанс оргтехніки на виживання і наступну тривалу роботу.

  ЗАМОВИТИ РЕМОНТ ПРИНТЕРА

  Є декілька ситуацій, коли вам можуть знадобитися послуги компанії Регул Техно.

  Ось основні види послуг з ремонту оргтехніки, які може запропонувати ТОВ Регул Техно.

  Вартість послуг компанії ТОВ Регул Техно значно нижча, ніж в середньому ремонт оргтехніки в Києві
  Звертайтеся в сервісний центр Регул Техно. Це шанс продовжити життя вашої оргтехніки на довгий час.

  brother canon hp epson lexmark

  samsung sharp xerox panasonic

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!