адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Ремонт моніторів

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  Ремонт моніторів в Києві.

  Несправність монітора Вашого комп’ютера – одна з поломок, що часто зустрічаються. Не працює монітор – і офіс сазу ж починає лихоманити. Це недивно: від роботи комп’ютера сьогодні залежить дуже багато що.

  Основні причини, сприяючі виходу монітора з ладу наступні, :

  Найбільш зовнішні прояви поломок монітора, що часто зустрічаються, :

  Основні поломки моніторів :

  Що треба робити, якщо монітор вийшов з ладу?

  Якщо монітор не передає зображення, не реагує на команди, що поступають, Вам треба негайно звернутися до кваліфікованих фахівців. Спроби самостійного ремонту моніторів багаті наслідками самими різними прикрощами, аж до повного виходу його з ладу. Після Ваших непрофесійних спроб навіть досвідчений фахівець не зможе відновити ваше устаткування.

  ЗАМОВИТИ РЕМОНТ МОНІТОРУ

  Один з кращих центрів по ремонту монітора в Києві – компанія “Регул-Техно”.

  Досвідчені, компетентні і грамотні фахівці допоможуть Вам у відновленні моніторів типу LCD, ЭЛТ, а також в ремонті ЖК моніторів від самих різних виробників. Ми робимо ремонт моніторів Самсунг, LG, Viewsonic, Xerox і багатьох інших. Наша компанія проводить ремонти будь-якої складності дисплеїв з діагоналлю: 17″, 19″, 21″, 23″ і більш. Під час ремонтних робіт ми використовуємо виключно оригінальні матеріали від провідних виробників. На складі нашого підприємства є великий запас комплектуючих для моніторів від самих різних виробників, у тому числі і для ремонту монітора Самсунг. Запасні частини, які ми використовуємо при відновленні дисплеїв, оригінальні, відповідають усім стандартам якості. Безпосередня робота з виробниками дозволяє нам тримати низькі ціни на ремонти.
  Наші фахівці виконають будь-які ремонти по ліквідації несправностей моніторів усіх моделей. У цьому їм допомагають великий робочий досвід і значні знання в області комп’ютерної техніки. Майстри спочатку зроблять усебічну діагностику монітора, з використанням сучасної техніки. Швидко і якісно вони визначать причини виниклих несправностей, погодять з Вами тактику подальшого ремонту. Ремонт монітора може полягати або в заміні несправних комплектуючих на нових, або в ремонті окремих складових монітора. В процесі ремонту, монітор розбирається на окремі вузли, робиться ремонт або повна заміна тих елементів, які несправні. Після цього техніка збирається з наступною перевіркою працездатності відремонтованого монітора.
  Термін ремонтних робіт не більш одного-двух днів.
  В основному, ми робимо ремонт моніторів вдома. Якщо поломка складна, можливий ремонт монітора в стаціонарних умовах.

  Основні чинники, які чинять вплив на ціну ремонту моніторів:

  Наші ціни нижчі, ніж ремонт моніторів в Києві в середньому. Поцікавтеся, скільки коштує ремонт монітора в інших сервісних центрах і переконаєтеся в цьому.

  Якщо Ви хочете швидко і якісно зробити ремонт монітора, дзвоните нам 371-14-23. Висока якість обслуговування за розумну ціну ми Вам гарантуємо.

  logo_nec logo_benq logo_viewsonic logo_dell

   

   

  logo_lg logo_prestigio logo_samsung

   

   

  Найпростіше замовити у нас послугу ремонту монітора жителям районів Києва : Дарниця, Харківський, Позняки, Осокорки, Русановка, Дніпровський, Березняки.

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!