Модернізація і апгрейд комп’ютерів в Києві

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 33 Рейтинг: 4.76 из 5)
Loading...Loading...

upgradeКоли ви купуєте комп’ютер, ви думаєте, що ця диво-машина буде дуже довга вам служити. Безумовно, це так, оскільки комплектуючі комп’ютера, виготовлені з використанням сучасних технологій, дуже надійні і якісні, можуть працювати досить тривалий час.
Проте, комп’ютерне устаткування може старіти як фізично, так і морально. Найчастіше виходить саме так, що комп’ютер швидше застаріває морально, чим виявляється несправним. Це проявляється в тому, що з місткими програмами і іграми комп’ютер перестає справлятися. Робота на комп’ютері стає ускладненою, а іноді і зовсім неможливою. Вирішення цієї проблеми – модернизациякомпьютера, або його апгрейд.

Що таке “апгрейд”?

Апгрейд комп’ютера, – це заміна старих вузлів і комплектуючих комп’ютера на сучасніших. Модульний пристрій сучасного комп’ютера дозволяє це зробити без особливих проблем. Таким чином, заощадивши на придбанні нового комп’ютера, вклавши мінімальні, наскільки це можливо, гроші, ми придбаваємо потужнішу техніку. Таким чином, апгрейд – це спосіб добитися більшої потужності комп’ютера, при менших грошових вкладеннях.

Коли потрібна модернізація?

Спочатку, ви повинні визначитися: чи вигідно це вам. Модернізація комп’ютерів вигідна у тому випадку, якщо заміна окремих комплектуючих обійдеться дешевше за придбання нового системника.
Приміром, ви точно знаєте, що ваш комп’ютер потребує заміни відеокарти. Потім з’ясовується, що материнська плата фізично “не потягне” модернізовану відеосистему. Заміна материнської плати потягне за собою заміну інших комплектуючих. З’ясується, що заміні підлягають оперативна пам’ять, процесор, жорсткий диск.У результаті виявиться, що ви повністю замінили комплектуючі комп’ютера, і не факт, що це виявиться дешевше за купівлю нового устаткування. Звичайно, ситуації, подібні до описаної, трапляються не часто, але, проте, трапляються. Тому апгрейд компу має бути спланований, а можлива його вартість прорахована. Скільки компонентів зазвичай треба замінити? Бувають різні випадки: іноді це один компонент, іноді – декілька. Приміром, можливий тільки апгрейд оперативної пам’яті, а іноді – апгрейд системного блоку в цілому.

Які є варіанти модернізації?

Найбільш проста ситуація апгрейда ПК – це монтаж що додатковою комплектує (наприклад, установка додаткового модуля оперативної пам’яті до вже наявною або установка додаткового вінчестера до вже наявного).
Заміна застарілих комплектуючих на сучасніших – це складніший варіант апгрейда комп’ютерів. Приклади подібних модернізацій – заміни: вінчестера на більш місткий, модуля комп’ютерної пам’яті, видео- і аудіокарти на сучасніші і якісніші варіанти, пристрої для прочитування дисків.
Окрім заміни комплектуючих, буде потрібно ряд операцій, що вимагають від фахівця певних умінь і кваліфікаційних навичок. Так, заміна жорсткого диска зв’язана з переустановленням операційної системи вашого комп’ютера.
Блок живлення комп’ютера – ще більш трудомісткий процес. Установка дротів живлення вимагає акуратності, уважності і кваліфікації. Має свої особливості і заміна процесора, зокрема, нанесення на нього теплопровідної пасти.
Найскладніше в апгрейде старого комп’ютера – заміна “материнки”, оскільки вона передбачає спочатку демонтаж, а потім установку усіх деталей на знову встановлювану плату. Саме від материнської плати залежатиме, які саме комплектуючі встановлюватимуться на ваш комп’ютер.
З усього сказаного можна зробити висновок: для якісного апгрейда вам краще звернутися до фахівців.

Працівники компанії “Регул-Техно” зможуть провести якісну діагностику вашого устаткування, порадити, чи доцільний апгрейд вашого комп’ютера.

Якщо доцільний, вам порадять оптимальний варіант модернізації. Ціни на модернізацію в “Регул техно” менше, ніж вартість апгрейда комп’ютера по Києву в середньому.
Крім того, наша компанія надає послугу з викупу старих комплектуючих. Економія в цьому випадку буде значнішою.
Фахівець не радить виробляти апгрейд? Вигідніше придбати нове “залізо”? Наші фахівці викуплять ваш старий комп’ютер, і новий обійдеться вам значно дешевше.

Регул-Техно швидко і надійно допоможе вам в модернізації вашого комп’ютера.