адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Ремонт комп’ютерів і ноутбуків

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  Ремонт комп’ютера нерідко є несподіваною і неординарною ситуацією в житті сучасної людини, оскільки комп’ютерна техніка активно використовується при найрізноманітнішій діяльності. Рівень негативності ситуації значно знижує широко поширена послуга – ремонт комп’ютерів вдома. Послуга допомагає значно скоротити час, необхідний для відновлення нормальної працездатності комп’ютера.

  Ремонт комп’ютера необхідно виконувати в таких випадках:

  Причини поломок в усіх випадках можуть бути різні, а ось способи ремонту комп’ютерів і їх поліпшення зводяться до 4 основних способів.

  Програмний ремонт

  Ремонт комп’ютера вимагається у разі яких-небудь проблем з програмним забезпеченням. В даному випадку чудово підійде ремонт комп’ютерів вдома. Після виклику приїжджає майстер, який допомагає вирішити усі виниклі проблеми. Це може бути переустановлення виндовс або інші операції. При необхідності майстер завжди виконає налаштування комп’ютера і оптимізує його роботу, встановить необхідні програми, почистить комп’ютер від вірусів. Ремонт комп’ютерів в Києві не є проблематичним, оскільки нині існує безліч компаній, які в найкоротші терміни допоможуть впоратися з проблемою цього типу.

  ЗАМОВИТИ РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРА

  Апаратний ремонт

  Ремонт комп’ютера цього типу є складнішим і дорожчим, ніж програмний ремонт. Апаратний ремонт виконують в сервісному центрі, тобто користувач віддає свій комп’ютер на час ремонту. Цей тип ремонту потрібний при виході з ладу частини устаткування, що міститься в системному блоці комп’ютера. Бувають ситуації, коли простіше купити нове устаткування, чим ремонтувати старе, наприклад устаткування для читання дисків.

  Ремонт комп’ютера цього типу може знадобитися при виході з ладу:

  Ремонт моніторів

  Проблема з виходом з ладу монітора може виникнути в самий непідходящий момент. Якщо у користувача немає бажання придбавати новий монітор, він завжди може звернутися в сервісний центр, де виконають ремонт монітора. В даному випадку користувач також на якийсь час залишається без можливості користування комп’ютером, оскільки такий ремонт комп’ютерів вдома не здійснюється.

  Модернізація комп’ютерів

  Щодня з’являються нові комп’ютерні програми, які мають великий попит у користувачів комп’ютерів. Але періодично виникає ситуація, коли апаратних ресурсів комп’ютера не вистачає для комфортної роботи з деякими новими застосуваннями. В даному випадку виходом з ситуації є модернізація або апгрейд комп’ютера. Ця послуга надається вдома. Налаштування комп’ютера здійснюється майстрами сервісного центру.

  Основні рекомендації по модернізації комп’ютера :

  За наявності проблем по ремонту комп’ютера завжди можна звернутися в компанію, фахівці якої після відповідної діагностики оперативно нададуть необхідну допомогу. і виконають необхідний ремонт комп’ютера!

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!