адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Заправка картриджів кольорових лазерних принтерів

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  Лазерні принтери використовуються дуже широко як на різних підприємствах, так і в домашніх умовах. Відмінна якість друку, можливість виконати великі об’єми робіт – цими якостями пояснюється їх велика популярність. Ресурс деяких сучасних моделей лазерних принтерів налічує десятки тисяч листів.

  Але рано чи пізно доводиться стикатися з проблемою: тонер закінчується, принтер починає друкувати з гіршою якістю, а, врешті-решт, “видає” чистий аркуш. Купівля оригінального “нульового” картріджа – задоволення не з найдешевших. Таке придбання може коштувати від половини ціни принтера (а, в деяких випадках, і дорожче). Радувати подібний стан речей ніяк не може. Природно, якщо підприємство в змозі виділити необхідну суму на придбання нового картріджа, – немає жодних проблем. Інакше – встає питання про заправку кольорових лазерних картріджів.

  Спроба заощадити гроші і заправити старий картрідж – дуже розумне рішення. Фахівці сервісного центру “Регул-Техно” виконають роботи по заправці лазерних картріджів в дуже швидкі терміни і за невисокою ціною. Середня вартість заправки картріджів в Києві значно вища, ніж у нас.

  Не варто намагатися виробити заправку картріджа самостійно. Така проста на перший погляд, процедура заправки має ряд нюансів і тонкощів, які може знати тільки кваліфікований фахівець. Одна з таких тонкощів – правильний вибір тонера. Щоб якість друку залишалася високою тривалий час, треба ретельно перевірити тонер на сумісність з наявною маркою принтера. Для цього потрібна навичка і досвід роботи. Спроба виробити заправку лазерних картріджів самостійно – це, до певної міри, ризик. Принтер або ще попрацює деякий час, або буде зламаний. Краще вдатися до допомоги професіоналів.

  ЗАМОВИТИ ЗАПРАВКУ КАРТРІДЖА

  Заправка кольорового картріджа фахівцями сервісного центру “Регул-Техно” включає наступні операції:

  Працівники сервісного центру “Регул Техно” заправляють і відновлюють картріджи усіх відомих моделей принтерів, незалежно від складності пристрою картріджа. Компанія “Регул Техно” швидко і якісно заправляє і відновлює кольорові лазерні картріджи таких відомих фірм, як Canon, HP, Epson, Samsung.
  Процедура відновлення картріджа виробляється, як правило, після того, як кольоровий картрідж був заправлений кілька разів.

  Якщо на надрукованому зображенні видно дефекти, вам треба:

  Витратні матеріали, використовувані в ході ведення робіт – найвищої якості. При необхідності, ми замінюємо зношені деталі (запасні частини для перерахованих марок картріджів завжди є в наявності).
  Швидка і якісна робота, використання сучасного устаткування дозволять значно продовжити “життя” Вашої друкуючої техніки.

  Саме у нашому сервісному центрі:

  Звертайтеся в наш сервісний центр, співпраця з нами не лише зручно, але і вигідно!

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!