Заправка картриджів кольорових лазерних принтерів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 45 Рейтинг: 4.76 из 5)
Loading...Loading...

Лазерні принтери використовуються дуже широко як на різних підприємствах, так і в домашніх умовах. Відмінна якість друку, можливість виконати великі об’єми робіт – цими якостями пояснюється їх велика популярність. Ресурс деяких сучасних моделей лазерних принтерів налічує десятки тисяч листів.

lazern_kartrig_cvetАле рано чи пізно доводиться стикатися з проблемою: тонер закінчується, принтер починає друкувати з гіршою якістю, а, врешті-решт, “видає” чистий аркуш. Купівля оригінального “нульового” картріджа – задоволення не з найдешевших. Таке придбання може коштувати від половини ціни принтера (а, в деяких випадках, і дорожче). Радувати подібний стан речей ніяк не може. Природно, якщо підприємство в змозі виділити необхідну суму на придбання нового картріджа, – немає жодних проблем. Інакше – встає питання про заправку кольорових лазерних картріджів.

Спроба заощадити гроші і заправити старий картрідж – дуже розумне рішення. Фахівці сервісного центру “Регул-Техно” виконають роботи по заправці лазерних картріджів в дуже швидкі терміни і за невисокою ціною. Середня вартість заправки картріджів в Києві значно вища, ніж у нас.

Не варто намагатися виробити заправку картріджа самостійно. Така проста на перший погляд, процедура заправки має ряд нюансів і тонкощів, які може знати тільки кваліфікований фахівець. Одна з таких тонкощів – правильний вибір тонера. Щоб якість друку залишалася високою тривалий час, треба ретельно перевірити тонер на сумісність з наявною маркою принтера. Для цього потрібна навичка і досвід роботи. Спроба виробити заправку лазерних картріджів самостійно – це, до певної міри, ризик. Принтер або ще попрацює деякий час, або буде зламаний. Краще вдатися до допомоги професіоналів.

Заправка кольорового картріджа фахівцями сервісного центру “Регул-Техно” включає наступні операції:

  • Діагностика (з’ясовується, що саме потрібне: заправка або відновлення картріджа);
  • Розбирання з наступним очищенням деталей від залишків відпрацьованого тонера;
  • Заправка картріджів з обов’язковим тестуванням якості друку.

Працівники сервісного центру “Регул Техно” заправляють і відновлюють картріджи усіх відомих моделей принтерів, незалежно від складності пристрою картріджа. Компанія “Регул Техно” швидко і якісно заправляє і відновлює кольорові лазерні картріджи таких відомих фірм, як Canon, HP, Epson, Samsung.
Процедура відновлення картріджа виробляється, як правило, після того, як кольоровий картрідж був заправлений кілька разів.

Якщо на надрукованому зображенні видно дефекти, вам треба:

  • Роздрукувати пробний лист;
  • Звернутися в наш сервісний центр з цим пробним відбитком (як правило, цього нашим фахівцям досить для визначення характеру несправності).

Витратні матеріали, використовувані в ході ведення робіт – найвищої якості. При необхідності, ми замінюємо зношені деталі (запасні частини для перерахованих марок картріджів завжди є в наявності).
Швидка і якісна робота, використання сучасного устаткування дозволять значно продовжити “життя” Вашої друкуючої техніки.

Саме у нашому сервісному центрі:

  • Компетентні фахівці;
  • Відмінний сервіс;
  • Низькі ціни (упізнайте середню вартість заправки картріджа лазерного принтера в Києві, і наші ціни Вас приємно здивують);
  • Якісний тонер (проводиться підбірка тонера саме під модель Вашого принтера).

Звертайтеся в наш сервісний центр, співпраця з нами не лише зручно, але і вигідно!

Leave a Reply