адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Заправка картриджів

Заправка картріджа від 100 грн. Безкоштовний виїзд. Якість. Гарантія.

  Для більшості компаній заправка картриджів стала невід’ємною і важливою частиною бізнес-процесів. Однак, з підвищенням кількості друкуючих пристроїв зростає і стаття витрат, адже ціна нового картриджа висока, а ціна заправки картриджа досить низька, тому кожен керівник рано чи пізно замислюється як заощадити, не купуючи нові картриджі.

  Насправді у будь-якої речі є свій термін експлуатації, тому заправляючи в черговий раз картридж, ви повинні розуміти, що він не стає новіше від цієї процедури, а всього лише продовжує свій термін служби.

  Що робити, якщо у старому закінчився тонер? Один із способів – знову купити оригінальний картридж. Але ж це економічно невигідно! Заправка картриджа – вихід з положення. Цей спосіб простий і вигідний. Заправлений картридж буде працювати тривалий період часу, а наша компанія зробить вартість заправки картриджа приємною для Вас.

  Найчастіше багато хто намагається придбати дешевий аналог оригінального картриджа для ще більшої економіі.В такому випадку заправка принтера може здійснюватися самостійно спеціальними краскамі.Цена на них не дуже велика. Недолік дешевих аналогів оригінальних картриджів полягає в тому, що виробники часом не замислюються над якістю комплектующіх.Но все ж, заправка картриджа – досить складний процес, тому ефективніше виконується в сервісному центрі на спеціальному обладнанні, що дозволяє зробити це максимально швидко і акуратно.

  Ще один спосіб заощадити – відновлення картриджів. Заправити картридж і відновити його можна як в технічному центрі, так і безпосередньо на місці в офісі.

  ЗАМОВИТИ ЗАПРАВКУ КАРТРІДЖА

  Плюси ремонту та заправки картриджів:

  Заправка картриджів в Києві

  Як би не була спокуслива заправка картриджів, ціна на яку дуже низька, ми все розуміємо, що в результаті неякісно заправлений картридж може вивести з ладу Ваш принтер, адже не всі компанії сумлінно ставляться до своєї справи. Перш ніж заправити картридж, наша компанія зробить ретельну діагностику Вашого друкувального пристрою і протестує якість друку після заправки.
  Якщо Вам необхідна заправка картриджів в Києві – ми раді запропонувати Вам свої послуги в будь-якій точці міста з можливістю виїзду до Вас по будь-якою адресою: заправка картриджів в Центрі міста, заправка картриджів на Лівому березі і заправка картриджів на Правому березі Дніпра.
  Якщо не вдалася самостійна заправка картриджів – центр сервісного обслуговування «Регул Техно» до Ваших послуг! Зв’яжіться з нашим менеджером і залиште свою заявку, через 2-3 години наш майстер буде у Вас!

  Переваги співпраці з нами:

  З нами легко і зручно, адже ми знаємо свою роботу і виконуємо її надійно, якісно і швидко. У Києві заправка картриджів і пошук сервісних центрів давно перестали бути проблемою для сучасного суспільства. Зверніться до нас, і ми переконаємо Вас, що на сьогоднішній день заправка картриджа, ціна на який дивно низька – далеко не ознака поганої якості послуг!

  Заправка картриджів – питання які задають найчастіше

  ⛽️ Як швидко прибуває майстер і скільки це коштує?

  Через 2-3 години після виклику інженер буде у Вас!

  Виклик майстра БЕЗКОШТОВНИЙ.

  ⏰ Яким чином можна оплатити послуги?

  Готівка;
  Безготівковий розрахунок;
  Карта Visa чи Mastercard.

  ⚡ Як викликати майстра в офіс чи додому?

  ☎ Зателефонуйте до нас: (044) 371-14-23 багатоканальний;
  (067) 505-23-31;
  Через форму зворотнього зв’язку.

  ♻ Чи надаєте якусь гарантію на послуги?

  Відповідає гарантії на новий оригінальний картридж
  (Число сторінок при 5% заповненні сторінки).

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!