адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Витратні матеріали

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  Продаж картріджів і витратних матеріалів для оргтехніки.

  Оргтехніка усіх видів зайняла велике місце в офісному житті. Але, на великий жаль, техніка в офісі, як, втім, і будь-яка техніка, періодично ламається і зношується. Без запасних частин в цьому випадку ніяк не обійтися. Хочете придбати картрідж в Києві? Потрібні деталі для оргтехніки? Ви зробили правильний вибір! Наш Сервісний центр до послуг покупців! Ми займаємося продажем картріджів, запасних деталей і витратних матеріалів для оргтехніки. Висока якість товарів і невеликі ціни здатні притягнути навіть найприскіпливішого клієнта. Запасні частини для принтерів самих різних марок, які пропонує своїм покупцям наш Інтернет магазин, – оригінальні. Це відмінна заміна для несправних деталей або витрачених картріджів. Наші комплектуючі відмінно сумісні з офісною технікою, є повністю взаємно замінюваними із заводськими деталями. Якщо ви замовили у нас картрідж для струминного або лазерного принтера, – устаткування без зусиль розпізнає його. Ціни в нашому магазині значно нижчі, ніж середня ціна продажу картріджів в Києві.

  При співпраці з нашим магазином можливі варіанти як оптового, так і роздрібного продажу. Ми підтримуємо співпрацю як з приватними особами, так і з сервісними центрами, магазинами, з майстернями по ремонту офісної техніки. Можливий як поодинокий продаж картріджа, так і реалізація великої партії товару. Обмежень немає.

  Що ви можете придбати в нашому Інтернет магазині?

  ЗАМОВИТИ КАРТРІДЖ АБО ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

  Чим ми привабливі для покупців?

  У нас Ви можете зробити купівлі з максимальним заощадженням часу, не виходячи з кімнати або офісу. Співробітничавши з нами, ви, знаходячись в звичній для себе обстановці, робите необхідні купівлі. Вам треба тільки зайти на сайт, ознайомитися з асортиментом товарів і вибрати, що вам потрібне. Тепер можна відправити товар до віртуального кошику і зайнятися оформленням. Замовлення можна зробити як в телефонному, так і в онлайн режимі. Заповнення форми замовлення займе абсолютний мінімум часу. Після того, як ви оформили купівлю, в самий найближчий час вам подзвонить наш менеджер, щоб обговорити деталі доставки і оплати. Тепер вам залишилося лише трохи почекати: кур’єр доставить вам купівлю через 1-3 дні.

  Купівлі в нашому магазині – це справжнє море задоволення від найприваблішевого Інтернет шопінгу при малих грошових витратах.

  Картріджи для принтерів в Києві – купити витратні матеріали за вигідними цінами – РегулТехно

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!