Ремонт GPS навігаторів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 46 Рейтинг: 4.57 из 5)
Loading...Loading...

navigatorGPS навігатори – одні з найбільш поширених цифрових пристроїв. Зростання затребуваності навігаторів відбувається в прямо пропорційній залежності від збільшення попиту на авто. Ринок GPS навігаторів досить великий; у цьому достатку досить складно орієнтуватися.

На думку фахівців, основними критеріями, по яких вибирається навігатор, є:

 • Придатність до проведення ремонтів.
 • Надійність у використанні.
 • Тривалість роботи навігатора без заряджання батареї.

На жаль, нічого вічного у цьому світі немає. Іноді в роботі GPS навігаторів виникають проблеми. Саме їх допоможе усунути наш сервісний центр.

Основні види поломок навігаторів, яких усуває наш сервісний центр, :

 • Проблеми із зарядкою навігатора (причина, швидше за все, у виході з ладу зарядного гнізда). Вирішення проблеми – у своєчасній заміні зарядного гнізда або ремонті зарядного тракту пристрою.
 • Пошкоджений екран навігатора (наші фахівці зможуть якісно і швидко його замінити). У нас на складі є великий запас тачскринов різних розмірів, тому ремонт не займе багато часу.
 • Неправильна робота програми навігатора. Це серйозна проблема, яка вимагає прошивки навігатора. Не дивлячись на те, що в Інтернеті є безліч порад з прошивки GPS -устройств, ми настійно радимо звертатися до фахівців. На різних GPS -навигаторах можуть бути встановлені різні операційні системи. Різні операційні системи мають свої певні особливості прошивки GPS навігаторів. Крім того, “правильне” програмне забезпечення прошивки навігаторів викачується з серверів, що не дають доступу звичайним користувачам. Саме тому, спроба самостійного налаштування GPS багата наслідками самими різними прикрощами: від втрати гарантії до повної і остаточної поломки пристрою, коли і фахівцеві буде складно вам допомогти. Ще одна типова помилка горе-мастеров, які беруться за прошивку і налаштування GPS самостійно: спроба прошивки GPS навігаторів при батареї, зарядженій не повністю. Якщо батарея сідає під час ремонту, це може привести до повної поломки пристрою. Наш сервісний центр має в розпорядженні новітні прошивки для GPS навігаторів з самими різними операційними системами.
 • Проблеми з GPS модулем. Наш сервісний центр реалізує послугу з викупу старих пристроїв з GPS -возможностями, тому ми маємо достатній запас комплектуючих для подібної заміни.

Окрім перерахованих послуг, ми здійснюємо оновлення навігаторів. Процес оновлення включає заміну карт і програм на навігаторові. Тут картина, схожа на процес прошивки GPS навігатора, : ні в якому разі не рекомендується робити це самим. Ні в якому разі не слід викачувати з Інтернету піратське програмне забезпечення і карти для навігатора. В цьому випадку ви не застраховані від того, що вам попадеться заражена вірусом програма. Результат: або програма з картами просто не стануть функціонувати, або прошивка навігатора виявиться “убитою наповал”. Наші майстри зможуть дуже швидко і якісно відновити вашого навігатора. Усі роботи робляться протягом одного дня. Якщо ви прямуєте в подорож по якій-небудь країні, ми зробимо найновішу прошивку саме по ній.

При прошивці GPS навігаторів і оновленні карт нами використовуються найновіші види програмного забезпечення :

 • Igo
 • Garmin
 • Co Pilot GPS
 • СитиГид
 • Navigon
 • Яндекс Навигатор
 • Автоспутник
 • Навител

Послуга прошивки і налаштування GPS в нашому сервісному центрі коштує зовсім небагато, тому не варто ризикувати. Звернетеся до наших фахівців!

Якщо Ви ще сумніваєтеся, чи треба скористатися нашими послугами – приходите до нас! Переконаєтеся в тому, що наші ціни – дуже помірні, а якість роботи – на найвищому рівні. Переконаєтеся в тому, що ми маємо в розпорядженні найсучаснішим програмним забезпеченням, в тому, що наші співробітники – самі компетентні і знаючі!

Наші працівники готові абсолютно безкоштовно проконсультувати вас з усіх питань, які торкаються експлуатації автомобільних навігаторів. Ми з нетерпінням чекаємо вас! Співробітничайте з нами – і у вас ніколи не виникне питань, пов’язаних з прошивкою, ремонтом або налаштуванням GPS навігатора.