Ремонт факсів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосов: 30 Рейтинг: 4.80 из 5)
Loading...Loading...

faxОсновне призначення факсів : передача зображень за допомогою телефонної мережі. Якщо факс працює добре, то він забезпечує чітке відтворення оригіналу.

Компанія ТОВ Регул Техно надає послуги з ремонту факсів від наступних виробників:

 • Ремонт факсів Panasonic (Панасонiк);
 • Ремонт факсів Canon (Кэнон);
 • ремонт факсів Hewlett Packard (HP).

Вартість і тривалість ремонту факсів залежить від різновиду поломок і від об’єму виконуваної роботи.

Розрізняють наступні види факсів, залежно від різновиду друку.

 • Термодрук. В цьому випадку нанесення зображення виробляється за допомогою спеціального пристрою на теплочутливий папір, згорнутий в рулон. Недолік такого способу передачі зображень – недовгий термін зберігання, низька якість друку, необхідність в створенні копій.
 • Факси з термопереносом. У цьому різновиді факсів нанесення зображення виробляється шляхом нагрівання спеціальної плівки. Подальше перенесення зображення виробляється на папір (папір може бути використаний будь-хто). Недоліками такого друку є дорога плівка і низька якість друку.
 • Лазерний і струминний друк. Струминний друк виробляється спеціальним чорнилом. Такий пристрій небагато коштує, проте струминний друк невисокої якості. Струминний друк також відрізняє відносно висока вартість витратних матеріалів. Лазерний друк здійснюється методом “вплавлення” порошку-тонера в аркуш паперу. Така якість друку вважається самим кращий. Недолік один – висока ціна самого пристрою.

Основні неполадки в роботі факсимільних пристроїв.

Експлуатація факсу виробляється впродовж доби, тому він періодично, втім, як і інша офісна техніка, виходить з ладу.

Усе неполадки з факсом, що найбільш часто зустрічаються, можна систематизувати таким чином:

 • Відправка і копіювання зображень відбувається з чорними смугами. Найчастіше проблема полягає в тому, що сканер забруднений. Вихід з положення – звернутися до фахівців для профілактичного огляду устаткування.
 • Чорні смуги при друці. Причини можуть бути такі. Це може бути простою випадковістю (устаткування у повному порядку), або картрідж зносився, і його треба міняти.
 • Друк факсом тільки половини листа. Причин тут може бути декілька. Ми рекомендуємо відразу ж звернутися в сервісний центр Регул Сервіс. Подібні несправності ми зазвичай усуваємо дуже швидко.
 • Прилад не передає і (чи) не відправляє документи. Причина такої неполадки – збій в налаштуваннях або неполадки на лінії. У першому випадку, фахівці нашої компанії усунуть неполадку в стаціонарних умовах.
 • Факс не друкує текст. Неполадка може ховатися в електричній частині устаткування. Допомогти в такій ситуації може тільки фахівець.

Факси від відомих виробників мають свої слабкі сторони. Так, ремонт факсу Panasonic зазвичай буває з тієї причини, що факс не приймає інформацію.
Фахівці компанії ТОВ “Регул Техно” мають кваліфікацію, достатню для ліквідації вказаних поломок. Враховуючи те, що факс потрібний в офісі постійно, ми прагнемо провести профілактику або роботи по ремонту факсу якнайшвидше. Ціни на ремонт факсів в компанії Регул Техно менше, ніж в середньому ремонт факсів в Києві.

Polskie