адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Ремонт принтерів і БФП (МФУ)

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

Ремонт принтерів в Києві

Важливим моментом в роботі будь-якої компанії є безперебійна робота принтера і БФП (багатофункціонального пристрою). Будь-які простої в роботі, затримка в підготовці документів багаті наслідками різними прикрощами. Саме тому важливо звернутися до фахівців з приводу ремонту принтерів.

Основний спектр послуг з технічного обслуговування принтерів включає:

Особливості ремонту струминних принтерів

Принцип роботи струминного принтера наступний. Формування зображення на папері походить з великої кількості точок (за принципом матричного принтера). Формування кольорової картинки відбувається після того, як друкуюча голівка нанесла декілька шарів чорнила різних кольорів.

Найпоширеніша причина поломок струменевих принтерів – це усохле чорнило, попадання пилу, бруду, сміття, а іноді і сторонніх об’єктів. Тому для струменевих принтерів особливо важливе профілактичне обслуговування. Для того, щоб визначити, чи потрібна принтеру профілактика, – досить візуального огляду вузла парковки. Якщо ви побачите, що вузол сильно забруднений, – звернетеся до фахівця – Ваше устаткування потребує профілактичного обслуговування.

ЗАМОВИТИ РЕМОНТ ПРИНТЕРА АБО БФП

Фахівці компанії ТОВ “Регул Техно” роблять ремонт струменевих принтерів по наступних напрямах.

Ціна ремонту струминного принтера в ТОВ “Регул Техно” менша, ніж середня ціна ремонту принтера в Києві, ремонту принтера Canon в Києві.

Усунення основних неполадок в лазерному принтері

Типові несправності лазерного принтера.

Основні роботи по технічному обслуговуванню і ремонту лазерного принтера, які проводить ТОВ “Регул Техно”.

Вартість послуг з ремонту лазерних принтерів у компанії “Регул Техно” нижче, ніж в середньому ремонт принтерів в Києві.У компанії працюють виключно кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо у своїй роботі новітні досягнення техніки, виконуємо роботи швидко і якісно.

Звертайтеся в ТОВ “Регул Техно”, і ваша друкуюча техніка працюватиме безвідмовно!

Коментарі

Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

Зв'язатися з нами

м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

Пн - Пт 9:00 - 18:30

(044) 371-14-23, (067) 505-23-31

regultehno@gmail.com

* Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!

Call Now