адреса

Київ, вул. Туманяна 3,
1-й під’їзд, 14-й поверх,
офіс №111

e-mail

regultehno@gmail.com
Пн – Пт 9:00 – 18:30

Апаратний ремонт комп’ютерів

Сервісний центр «Регул-Техно». Професіоналізм Якість Швидкість.

  Начинка сучасних комп’ютерів має високу міру надійності і досить тривалий період активної експлуатації. Проте, навіть “залізо” не витримує і періодично дає збої. Хочемо ми цього або ні, але кожному з нас доводиться стикатися з ремонтом комп’ютера. На певному етапі у будь-якому випадку ми удаємося до ремонту: чи то роблячи це своїми руками, чи то звертаючись за допомогою в спеціалізований сервіс. Які ж несподіванки нас підстерігають, і які види ремонту можуть нас чекати, які складові машини можуть прийти в непридатність?

  Заміна жорсткого диска (вінчестера).

  В першу чергу із-за постійного запису і видалення інформації на жорсткий диск, відбувається “вигризання” секторів вінчестера. Биті сектори, при попаданні на них інформації, виводять з ладу файли і навіть цілі програми, частина яких розташовується на проблемному відрізку поверхні жорсткого диска. Спочатку биті сектори можна виявити і виключити з роботи за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Проте і такий софтвер не в змозі захистити Вас від псування і втрати інформації у разі збільшення кількості зіпсованих секторів. Як це ні сумно, але з таким жорстким диском потрібно поступати радикальним чином. Тільки заміна. Для внесення позитиву слід зазначити, що моделі жорстких дисків останніх поколінь досить рідко схильні до виникнення подібних дефектів.

  Заміна відеокарти.

  Поширенішою проблемою є вихід з ладу відеокарти. В першу чергу цей дефект виражається в зміні колірної гамми, зникненні одного з кольорів спектральної складової або повній втраті зображення на моніторі комп’ютера. На превеликий жаль, такий дефект лікуванню не піддається і вимагає “хірургічного втручання” у вигляді заміни відеокарти на нову.
  Заміна кулера (вентилятора) охолодження.
  Будь-який задіяний в роботі комп’ютера блок або елемент в процесі своєї активної діяльності виділяє тепло. Це стосується в першу чергу відеокарти, процесора, блоку живлення і блоку оперативної пам’яті. Це найактивніші складові генерують тепло. Циркуляція повітря усередині корпусу не дозволяє повністю здійснити відведення тепла, що виділяється. Надійній і якісній роботі процесора також дуже сильно перешкоджає накопичення звичайного побутового пилу. Допомогти процесу теплообміну покликані кулеры. Надійна робота вентилятора особливо актуальна в літній час, коли із-за перегрівання процесор уповільнює свою роботу, що призводить до збоїв в роботі комп’ютера. Але кулер, як і будь-який механізм, має свій робочий ресурс і вимагає обслуговування і ремонту. Продовжити час продуктивної експлуатації вентилятора на якийсь час можна внесенням мастила до корпусу двигуна. Але все таки будьте готові до заміни цього елементу конструкції на новий.

  ЗАМОВИТИ РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРА

  Заміна блоку живлення.

  Велика вірогідність виходу з ладу блоку живлення комп’ютера. Незважаючи на усю нескладність його конструктивного пристрою нерідкі випадки поломки через те, що відбувається “пробій” місткостей, ремонту що у такому разі не підлягають. Якщо Ваш рівень освіти і бажання дозволяють вирішити проблему власними силами Ви можете зробити ремонт комп’ютера, озброївшись паяльником. Проте, виявлення джерела збою і наступний потім пошук можливого елементу для його заміни можуть затягнутися. І, можливо, простішим способом усунення несправності може стати заміна блоку живлення повністю.

  Заміна материнської плати.

  Нерідкі сумні випадки, коли в процесі експлуатації з’являються мікротріщини в доріжках материнської плати. В основному такі дефекти є наслідком неякісної зборки або дефектів виготівника. Передбачати такий поворот подій неможливо і, на жаль, також неможливо в даному випадку здійснити ремонт комп’ютера самостійно. Виходом з ситуації, що створилася, буде тільки заміна материнки.

  Заміна (ремонт) кнопки “Пуск”.

  Проблемою, що часто зустрічається, є вихід з ладу кнопки “Пуск”. Якщо при включенні комп’ютера ви стали свідком того, що він на ваші дії не відгукується, то, швидше за все, вам потрібна заміна цього елементу. Така ситуація характеризується повною відсутністю яких-небудь звуків при включенні комп’ютера і відсутністю свічення світлодіода на панелі системного блоку. Вірогідність того, що одночасно вийшли їх ладу і монітор і системний блок, нікчемно мала. Тому спершу слід перевірити наявність напруги в точці під’єднування комп’ютера до мережі, а також перевірити правильність під’єднування шнурів живлення. Якщо з електрикою все гаразд, то Вам варто звернути свою увагу саме на кнопку включення.
  Це основні види можливих поломок, що вимагають здійснення ремонту комп’ютера. Але користувач має бути готовий і до інших несподіваних сюрпризів. Не факт, що вони виникнуть, і тим більше виникнуть скоро, але появи таких поломок не повинно викликати у Вас негативних емоцій і страху повної втрати контролю над технікою.

  Коментарі

  Ніяких коментарів поки не було створено. Будьте першим коментатором.

  Зв'язатися з нами

   м.Київ, вул.Туманяна 3, 1-й під’їзд, 14-й поверх, офіс №111

   Пн - Пт 9:00 - 18:30

   (067) 505-23-31

   regultehno@gmail.com

   * Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що в нашому будинку встановлений домофон, Вам слід набрати на клавіатурі “111” і дочекатися з’єднання з представником нашої компанії, який забезпечить Вам захід в наш сервісний центр. Якщо Вам вимагається допомога в підйомі великогабаритної або важкої копіювально-розмножувальної техніки – повідомите нас. Якщо виникли труднощі – наберіть нас і наш менеджер спуститься за Вами. Дякуємо за розуміння!